FK Baník Sokolov U13 – Junior Děčín U13 17:4 (10:2)

Žlutí: Süttö – Stolec, Kříž - Dvořák, Dolejší, Bursík, Synek - Václavík

Bílý: Škarda – Hlaváček, Link, Jirkovský – Valenta, Fuchs, Hudec – Dotzauer

(Svojanovský, Sozanský)

Utkání 1:

Žlutí – Děčín A 6:1

1´- 0:1, 5´- 1:1 Václavík (Dolejší), 9´- 2:1 Václavík (Dolejší), 12´- 3:1 Václavík pen., 16´- 4:1 Dolejší, 19´- 5:1 Václavík (Synek), 24´- 6:1 Dolejší (Šour)

První branku jsme inkasovali hned v 1 min. Poté kluci převzali iniciativu a vstřelili soupeři 6 branek a zaslouženě vyhráli.

Utkání 2:

Bílý – Děčín B 4:1

1´- 1:0 Dotzauer (Fuchs), 8´- 2:0 Dotzauer (Valenta), 9´- 3:0 Valenta (Dotzauer), 11´- 4:0 Dotzauer (Fuchs), 14´- 4:1

V prvního utkání jsme na soupeře vlétli a během 12 min. jsme po gólech Dotzauera a Valenty vedli 4:0. Hosté korigovali ve 14 min. krásnou střelou ze střední vzdálenosti. Do konce poločasu se hrál fotbal plný nepřesností na obou stranách. My jsme nepřesně vyřešili několik přečíslení.

Utkání 3:

Žlutí – Děčín B 4:0

7´- 1:0 Václavík (Dolejší), 15´- 2:0 Fišer, 16´- 3:0 Dolejší (Šour), 26´- 4:0 Šour

Celé utkání jsme měli převahu. Soupeře jsme nepustili k zakončení. Nám se nepovedlo proměnit několik vyložených příležitostí i přesto jsme nakonec vyhráli 4:0.

Utkání 4:

Bílý – Děčín A 3:2

17´- 1:0 Fuchs, 20´- 2:0 Valenta (Dotzauer, Link), 22´- 2:1, 30´- 2:2, 30´- 3:2 Dotzauer (Fuchs)

Do druhého poločasu jsme vstoupili v podobném duchu, jak jsme skončili první. Od soupeře jsme se nechali zatlačit a dovolili jsme mu několikrát ohrozit naší branku. Po úvodním tlaku soupeře jsme se začali dostávat do zakončení i my. Opět jsme špatně vyřešili několik přečíslení. Rozdíl oproti prvnímu poločasu byl v tom, že soupeř využíval našich nepřesností k rychlým protiútokům. Nám se nakonec povedlo dostat do dvoubrankového vedení. Děčín dokázal po naších chybách v rozehrávce vyrovnat. Zasloužené vyrovnání soupeře přišlo ve 30 min. Ovšem hned po rozehrávce si vzali míč Dotzauer s Fuchsem a prvně jmenovaný uzavřel skóre na konečných 3:2.

Stručné zhodnocení utkání: Žlutý tým předvedl dobrý výkon a zaslouží pochvalu. U bílých bylo v utkání hodně nepřesností a špatný přístup ve druhém poločase.

Dne:  30.10.12                                                                                                                                                     Zpracoval: Petr Schneider