Hřiště a povrch:  Areál FK Baník, Sokolov – UMT.

FK Baník Sokolov U12 -  FK Baník Most 2:17 (2:5)

Žlutí: Kraus – Zubanič, Dolejší, Svojanovský – Korbel, Majka, Dlouhý – Kříž

( Buják, Kára, Valenta )

Bílý: Škarda – Trávníček, Link, Fuchs – Hlaváček, Dozauer, Sozanský – Patrik Fišer

( Martin Fišer, Procházka )

Branky:  Žlutí : 9 – 0:1, 23 – 0:2, 28 – 1:2 Majka, 29 – 1:3, 32 – 1:4, 36 – 1:5, 39 – 1:6, 55 – 1:7, 57 – 1:8,

Bílý: 10 – 0:1, 28 – 0:2, 29 – 1:2 Hlaváček ( Patrik Fišer ), 32 – 1:3, 36 – 1:4, 43 -

1:5, 45 – 1:6, 52 – 1:7, 54 – 1:8, 57 – 1:9

Stručné zhodnocení utkání: Pro nás to byl první zápas, který se odehrál na dvě hřiště. A potvrdilo se, že kluci nejsou zvyklí odehrát 60 minut utkání. V prvním poločase jsme stačili s vypětím všech sil držet se soupeřem krok a občas zahrozit z brejku. Druhý poločas jsme již na lépe připraveného soupeře neměli. Tento zápas nám ukázal, že musíme zapracovat na kondici, práci s míčem, zlepšit pohyb a být agresivnější v osobních soubojích, abychom byly příště důstojným soupeřem po celé utkání.

Dne:  21.8.11                                                                                    Zpracoval: Petr Schneider