FK Baník Sokolov U12 – SK Slavia Praha 5:6 (2:2)

Žlutí: Škarda – Synek, Kříž, Hlaváček – Hudec, Dolejší, Václavík – Fišer P.

( Trávníček, Immer, Valenta, Kraus)

Bílý: Fáč – Svojanovský, Link, Dlouhý - Dotzauer, Sozanský, Fuchs – Štursa

( Stolec, M. Fišer, Korbel)

Branky:

Žlutí: 9´- 0:1, 15´- 1:1 Fišer P. (Dolejší), 41´- 2:1 Václavík (Fišer P.), 43´- 2:2, 48´- 3:2 Václavík (Dolejší), 53´- 3:3

Bílý: 8´- 1:0 Fuchs, 25´- 1:1, 44´- 1:2, 50´- 1:3, 54´- 2:3 vlastní

Utkání 1 a 3 :

Žlutí – Slavia  A 1:1

Žlutí – Slavia B 2:2

V obou dnešních utkáních byli Slávisti fotbalovějším mužstvem a většinu zápasu měli míč na svých kopačkách, přesto si i naši kluci vytvořili několik velmi dobrých příležitostí ke vstřelení branky. Kluci dneska příkladně bojovali a dodržovali přesně pokyny a v obou utkáních uhráli remízu.

Utkání 2 a 4 :

Bílý – Slavia B 1:1

Bílý – Slavia A 1:2

Obě utkání měla podobný průběh. Hosté drželi míč, kombinovali a vytvářeli si střelecké pokusy především ze střední vzdálenosti. My jsme hráli dobře do obrany a po zisku míče jsme vyráželi do rychlých protiútoků, z kterých jsme si vytvořili několik brankových příležitostí. V druhém poločase nás Slávisti zatlačili ještě více než v prvním. Hlavní příčinou bylo, že jsme se hůře pohybovali a kazili více rozehrávku než v prvním poločase.

Stručné zhodnocení utkání: Ve velmi těžkém utkání s top týmem naší skupiny se ukázalo, že když kluci budou plnit naše pokyny a hlavně bojovat o každý metr hřiště můžeme být nepříjemným soupeřem i pro takový tým jaký je Slavia. Kluci zaslouží pochvalu. A myslím, že i ohlasy po zápase můžou kuky nabudit do posledních dvou zápasů sezóny.

Dne:  28.5.12                                                                                                Zpracoval: Petr Schneider